Відбулась нарада щодо стихійної торгівлі у районі

14 серпня у райдержадміністрації відбулась нарада під керівництвом заступника голови РДА Юрія Бендака та за участі працівників управління економічного розвитку і торгівлі адміністрації, керівників служб району. Темою розмови була ліквідація стихійних ринків у населених пунктах району.

-       Це засідання не перше, - зауважив Юрій Бендак. Необхідно продовжувати щоденну роботу по спостереженню району в цілому на предмет стихійної торгівлі,  реагувати у разі її виникнення. Особливо у місцях скупчення людей така торгівля не повинна перешкоджати безпеці учасників дорожнього руху.

Найбільш активним у цьому питанні є літньо-осінній період, коли мешканці району пропонують сезонні фрукти та овочі власного вирощування, розміщуючись при цьому на пішохідних доріжках у районі мостів та насиченого транспортного руху. Для профілактики виникнення таких явищ у населених пунктах створені робочі комісії з питань ліквідації стихійної торгівлі, які повинні щоденно відслідковувати вулиці на предмет торгівлі в невизначених місцях, роз’яснюючи  правила торгівлі населенню.

Остання зміна сторінки: 14-08-2013 17:53