Покращуватимуть стан надходження плати за оренду об’єктів

Вчора, при голові райдержадміністрації відбулася нарада про стан надходження плати за оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району.

В ході обговорення даного питання Дмитро Андріюк, повідомив про необхідність постійного моніторингу дохідної частини надходжень до районного бюджету від орендної плати за використання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, з метою забезпечення його належного наповнення. Це дасть можливість здійснювати подальшу виплату заробітної плати та інших відповідних платежів протягом року.

В.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Роман Рогожан, проінформував присутніх про стан надходжень орендної плати за використання об’єктів спільної власності та звернув увагу на досить таки напружений стан щодо виконання плану вищеназваних надходжень у загальному фонді районного бюджету.

Вартість орендної плати за1 м. кв., яка закладена в договорах є низькою в порівнянні з відповідною вартістю, що склалася на ринку району (зокрема середня ринкова вартість орендної плати в місті Рахів – 70-80 грн./м. кв.).

За результатами наради управлінню освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, відділам райдержадміністрації: охорони здоров’я, культури доручено провести детальний аналіз договорів орендної плати за користування в комерційних цілях цілісними майновими комплексами та іншим майном, що перебуває у комунальній власності та при необхідності перезаключити їх з метою збільшення орендної плати в рамках законодавчої бази.

Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації – розпорядникам коштів, пропонувати відділу комунального майна та з питань захисту прав споживача районної ради – надати пропозиції щодо внесення змін до Методики розрахунку та використання плати за оренду майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Рахівського району з метою збільшення надходжень з орендної плати.

Остання зміна сторінки: 13-08-2013 14:18