![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
13 серпня відбувся виїзний прийом громадян головою Рахівської РДА Дмитром Андріюком. Цього разу очільник району відвідав мешканців гірського села Росішка та вислухав проблеми, що їх турбують.
Порушені в ході розмови з громадянами питання стосувались вирішення земельних спорів, порядку приватизації земельних ділянок, розподілу полонин, що знаходяться в користуванні громад, встановлення опіки над хворими родичами тощо.
Проте найбільше мешканців Росішки звернулись до голови РДА із проханням посприяти в погашенні пожежі на сміттєзвалищі між селами Росішка, Луг та Косівська Поляна. Цим смітником активно користуються мешканці названих сіл і через підпал невідомим зловмисником дим від тління розповсюдився на значну територію. Наразі джерело загоряння локалізовано, на місці постійно працюють пожежні бригади та техніка, які усувають наслідки тління.
- 'Наразі розглядаються можливості перенесення даного сміттєзвалища, - пояснив Дмитро Андріюк. Проте існуючі будівельні норми не враховують особливостей місцевості в районі і знайти ділянки, які б відповідали необхідним вимогам важко.
Нагадаємо, це питання голова Рахівської РДА вже порушував на засіданні колегії Закарпатської облдержадміністрації за участі міністра екології Олега Проскурякова.
Остання зміна сторінки: 14-08-2013 13:01