Голова РДА приймав людей у Росішці

13 серпня відбувся виїзний прийом громадян головою Рахівської РДА Дмитром Андріюком. Цього разу очільник району відвідав мешканців гірського села Росішка та вислухав проблеми, що їх турбують.

Порушені в ході розмови з громадянами питання стосувались вирішення земельних спорів, порядку приватизації земельних ділянок, розподілу полонин, що знаходяться в користуванні громад, встановлення опіки над хворими родичами тощо.

Проте найбільше мешканців Росішки звернулись до голови РДА із проханням посприяти в погашенні пожежі на сміттєзвалищі між селами Росішка, Луг та Косівська Поляна. Цим смітником активно користуються мешканці названих сіл і через підпал невідомим зловмисником дим від тління розповсюдився на значну територію. Наразі джерело загоряння локалізовано, на місці постійно працюють пожежні бригади та техніка, які усувають наслідки тління.

- 'Наразі розглядаються можливості перенесення даного сміттєзвалища, - пояснив Дмитро Андріюк. Проте існуючі будівельні норми не враховують особливостей місцевості в районі і знайти ділянки, які б відповідали необхідним вимогам важко.

Нагадаємо, це питання голова Рахівської РДА вже порушував на засіданні колегії Закарпатської облдержадміністрації за участі міністра екології Олега Проскурякова.

Остання зміна сторінки: 14-08-2013 13:01