Допомога малозабезпеченим громадянам має бути пріоритетом

Одним із завдань управління соціального захисту райдержадміністрації є призначення та виплата соціальної допомоги, компенсацій та інших соціальних виплат, встановлених законодавством України.

У зв’язку з вищенаведеним, при управлінні соціального захисту, проводяться засідання комісії райдержадміністрації з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям згідно Закону України ,,Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям” та районної комісії з питань надання одноразової грошової матеріальної допомоги малозабезпеченим особам, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян.

Так, нещодавно згідно рішення комісії райдержадміністрації з питань призначення одноразової грошової допомоги, 3-м сім’ям, які постраждали внаслідок пожежі виділено матеріальну допомогу на суму 7 тис. 200 грн., про що прийнято розпорядження голови райдержадміністрації від 01.08.2013 № 229 ,,Про надання матеріальної допомоги”.

Також 10 сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах відповідно до рішення комісії з питань призначення допомоги малозабезпеченим сім’ям, строком на 6 місяців призначено державну соціальну допомогу.

Завдяки соціальним ініціативам Президента значно зріс рівень соціальної допомоги малозабезпеченим та збільшилася кількість людей, які її отримують.

Управління соціального захисту райдержадміністрації

Остання зміна сторінки: 13-08-2013 11:51