В адміністрації проаналізували стан збору плодів та грибів у районі

12 серпня у малій залі райдержадміністрації відбулась нарада під керівництвом заступника голови РДА Юрія Бендака стосовно заготівлі (закупівлі) ресурсів місцевого значення, а саме плодів дикоростучих рослин та грибів у районі. На зустріч були запрошені керівники лісгоспів та служб району.

Присутні обговорили стан заготівлі дикоростучих та порядок реєстрації суб’єктів господарювання, які здійснюють дану заготівлю. Так, за даними управління економічного розвитку і торгівлі, в минулому році у цей самий час у районі було зареєстровано 5 суб’єктів, яким було видано 7 відповідних дозволів на збір. Станом на 15.08.2012 року вже було зібрано понад 70 тон чорниці, 5,5 тон грибів та по півтони малини, ожини і брусниці, що дало місцевому бюджету надходження в сумі більше 42 тис. грн. На сьогоднішній день в районі зареєструвався тільки один суб’єкт заготівлі, однак у багатьох населених пунктах району працюють приймальні пункти (пересувні та стаціонарні).

У зв’язку з цим керівники відповідних служб отримали доручення вжити заходів щодо недопущення здійснення заготівлі дикоростучих суб’єктами підприємницької діяльності на підпорядкованій їм території.

Остання зміна сторінки: 12-08-2013 17:38