Забезпечення належної життєдіяльності дітей

Минулого тижня у селі Кваси відбулося засідання виконавчого комітету Квасівської сільської ради, участь в якій взяли начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Марія Спасюк та державного соціального інспектора управління В. Сов’як.

На порядку денному розглянули питання цільового використання коштів на забезпечення належної життєдіяльності дітей за рахунок державної соціальної допомоги у трьох сім’ях.

За результатами розгляду з’ясували, що в даних сім’ях матері зловживають алкогольними напоями та не приділяють належної уваги вихованню своїх дітей.

Даним громадянкам надано можливість виправити ситуацію, що склалася та належно виховувати своїх дітей. Дані родини будуть знаходитися під пильною увагою соціального інспектора.

В разі невиконання своїх батьківських обов’язків до даних громадян будуть прийматися відповідні міри в рамках чинного законодавства.

Остання зміна сторінки: 12-08-2013 15:29