Другий Міжнародний дитячий турнір з футболу на кубок Івана Яремчука

2-4 серпня 2013 р. за сприяння сектору молоді та спорту при управлінні освіти, молоді та спорту Рахівської РДА на території селищного стадіону смт. В. Бичків відбувся ІІ Міжнародний дитячий турнір з футболу. Організаторами назначеного турніру виступили уродженець Великого Бичкова, заслужений майстер спорту Іван Яремчук, ім’я якого й носить цей турнір, представник Міністерства закордонних справ, голова комітету з питань співробітництва з ООН та іншими організаціями Юрій Верхман (м. Київ), заступник голови районної федерації футболу Василь Головчук (м. Рахів). Участь у турнірі взяли 8 дитячих команд з різних куточків Закарпаття, прибули також команди із сусідньої Румунії.

У церемонії відкриття взяли участь усі команди-учасниці цьогорічного змагання. З початком цього уже традиційного і авторитетного для дитячого футболу Рахівщини турніру його учасників і численних глядачів привітали Великобичківський селищний голова Одарка Зеленко, батько-засновник змагання Іван Яремчук, представник Міністерства закордонних справ Юрій Верхман. Юним гравцям побажали високих спортивних звершень і перемоги.

Після урочистого відкриття та гімну України наступним етапом свята став матч відкриття між місцевою ФК «Вікторія» Б. Церква та СК „Плімоб” м. Сігет (Румунія). Далі на двох стадіонах –  селищному „Ялинка” та стадіоні Великобичківської школи-інтертан змагалися команди СДЮШОР Ужгород-1, „Нарцис” Хуст, В. Бичків „Ялинка”, ДЮФК Мукачево, СДЮШОР Ужгород-2, ФК „Середнє”. Після запеклих боїв до півфіналу пройшли чотири команди: СДЮШОР Ужгород-1, СК „Плімоб” м. Сігет, ДЮФК Мукачево, СДЮШОР Ужгород-2. У фіналі 3 серпня  за перше місце боролися команди СК „Плімоб” м. Сігет та ДЮФК Мукачево. Перемогу здобула команда-гість СК „Плімоб” м.Сігет (Румунія). Усі учасники турніру були нагороджені грамотами та пам’ятними призами: шкіряними м’ячами, журналами та шарфами. У ході змагання було також визначено найкращого бомбардувальника, воротаря й нападника. Грамотою управління освіти, молоді та спорту Рахівської райдержадміністрації відзначено селищного голову О.Д. Зеленко та секретаря виконкому селищної ради Й.М. Божука.   За розбудову та особистий внесок у розвиток футболу у регіоні між учнівською молоддю був відзначений грамотою управління освіти, молоді та спорту РДА Іван Яремчук, меценат та засновник названого турніру.

Свято закінчилося 4 серпня 2013 року  товариським футбольним матчем між ветеранами футболу ФК смт. Ясіня та м. Києва.

У заключному слові представник Міністерства закордонних справ  Юрій Верхман висловив подяку організаторам даного турніру та своє щире захоплення  юними гравцями.

Піцура Т.П.,

методист РМК