Четверо мешканців Рахівщини звернулись до Глави держави у ході "Діалогу з країною"

У рамках виконання в регіонах завдань і доручень Президента України щодо вирішення питань громадян, які звернулись до Глави держави у рамках проекту “Діалог з країною” при голові райдержадміністрації 9 серпня відбулася нарада, на якій розглядали питання громадян висловлені на телефонну «гарячу лінію», яка працювала з 12 по 22 лютого.

Ініціатором даного проекту виступила Національна телекомпанія України. До Урядового контактного центру надійшло 21162 дзвінків. Питання, які були порушені громадянами, взяті на особистий контроль Президента України та є першочерговими для виконання місцевими органами влади.

За результатами роботи «гарячої лінії» на розгляд до Рахівської районної державної адміністрації надійшло чотири таких звернення від мешканців району.

Звернення гр. А. стосувалось сприяння завершення будівництва школи у с. Костилівка. Відділом освіти РДА надано роз’яснення щодо проходження експертизи кошторисної частини проектної документації, а також надіслано лист до ОДА з проханням про передачу функцій замовника об’єкта реконструкції до Управління капітального будівництва облдержадміністрації.

Звернення гр. П стосувалось виділення земельної ділянки у постійне користування на території с. Кваси. На основі поданого запиту до Квасівської сільської ради було з’ясовано, що у межах населеного пункту землі запасу відсутні. Заявнику були надані всі можливі роз’яснення.

Звернення мешканки с. Видричка стосувалось створення робочих місць у населеному пункті. Керівником апарату РДА було надано роз’яснення заявниці щодо створення додаткових робочих місць суб’єктами малого підприємництва. Управлінням соціального захисту райдержадміністрації спільно з районним центром зайнятості проводиться відповідна інформаційна та профорієнтаційна робота.

Ще одне звернення мешканки Рахова стосувалось затримки з виплати дотації за вівчарство за 2012 рік. Дана заборгованість, яка виникла була погашена в повній мірі у 2013 році.

Загалом же райдержадміністрація створює умови для забезпечення реалізації та гарантування закріпленого Конституцією України права на звернення та отримання відповіді у строки визначені законодавством.

Остання зміна сторінки: 09-08-2013 17:50