Мітинг заради мітингу

9 серпня о 12.00 годині у м. Рахів відбувся черговий нечисельний мітинг районної організації партії «Свобода».

Однією з вимог мітингувальників було припинення діяльності організації ТзОВ «Мармарош» на території району. Підприємство, за їх словами, розробляє поліметалеві руди біля села Косівська Поляна, на ділянці урочищ Гаврищук та Рударня, без відповідних на те дозволів місцевих рад. При цьому активісти від політичної сили стверджували, що саме райдержадміністрація надала останнім дозвіл, хоча дане питання не належить до компетенції місцевих органів влади.

Керівник райдержадміністрації Дмитро Андріюк зустрівся з мітингувальниками та відповів на поставлені ними питання. Не зважаючи на те, що заявлена акція стосувалась геолого-розвідувальних робіт, присутніх мешканців району більше цікавили питання отримання соціальних пільг та виплат.

Голова адміністрації закликав дотримуватися законодавства та не приймати жодних протизаконних дій, а він в свою чергу сприятиме в межах своєї компетенції вирішенню даного питання.

Додатково інформуємо, що копії рішення сесії районної ради VI скликання від 21 червня 2013 року № 285 «Про розгляд звернення мешканців села Косівська Поляна» стосовно припинення діяльності ТзОВ «Мармарош» на ділянках «Гаврищук» і «Рударня» надіслані до різних інстанцій вищого рівня.

Наразі профільні міністерства, прокуратура з’ясовують правомірність проведення геологічного вивчення надр ТзОВ «Мармарош» на Рахівщині.

Остання зміна сторінки: 09-08-2013 17:12