Голова РДА інспектував "ясінянську долину"

7 серпня голова Рахівської РДА здійснив робочу поїздку по району, в ході якої відвідав населені пункти "ясінянської долини" - с. Лазещина, с. Чорна Тиса та безпосередньо смт. Ясіня.

Із головою с. Лазещина Іваном Пранничуком Дмитро Андріюк обговорив розширення сільської амбулаторії. Першочерговим завданням перед органами місцевого самоврядування наразі тут є заміна систем опалення та водопостачання до всіх приміщень.

Також однією із цілей поїздки був огляд місця доволі масштабної пожежі в с. Лазещина, де на подвір'ї мешканців майже вщент вигоріли надвірні споруди та значно пошкоджено будинок. У ході огляду спільно із сільським головою вони узгодили можливості надання допомоги селянам.

Нагадаємо, що за повідомленням Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Укргідрометеоцентру 6-8 серпня на Закарпатті очікується сильна спека 35-37°С. 5-9 серпня в Криму, південних, Донецькій, Кіровоградській, Закарпатській та Львівській областях переважатиме надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека. Тому варто бути обережними при поводженні з вогнем.

Також цього дня керівник району відвідав Чорнотисянську ЗОШ І-ІІІ ст., де наразі тривають роботи із підготовки основи для нового спортивного майданчика зі штучним покриттям. Голова райдержадміністрації звернув увагу на необхідність пришвидшення темпів робіт, проте без втрати їх якості.

- Будівництво такого майданчика - справа дороговартісна і втрата часу тут неприпустима, - зауважив Дмитро Андріюк. Новий навчальний рік учні сільської школи вже мають почати із новим спортивним полем.

Остання зміна сторінки: 08-08-2013 11:53