Обласний фонд інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості надає пільгові кредити під 3 відсотки річних

Обласний фонд інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості в рамках цільової районної програми „Власний дім” на 2012-2015 роки надає пільгові кредити під 3 відсотки  річних.

Позичальниками кредитів за рахунок кредитних ресурсів Фонду можуть бути громадяни України, які постійно проживають, будують індивідуальне житло або беруть участь у будівництві окремих комплексах забудови індивідуальних житлових будинках та багатоквартирних будинках у сільській місцевості, селищах та містах районного підпорядкування і працюють в органах місцевого самоврядування та в структурних підрозділах головного управління агропромислового комплексу, обласному Фонді інвестування об’єктів інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості, управліннях облдержадміністрації, виконавчому апараті обласної ради, управліннях райдержадміністрацій, районних радах, а також у  соціальній сфері; навчальних закладах, закладах культури та охорони здоров’я.

Обов’язковою умовою є наявність будівельного паспорта забудовника та документа, що підтверджує право власності чи користування земельною ділянкою.

За довідками звертатись за адресою: м. Рахів, вул. Миру, 1, кабінет № 17 (ІІ поверх), сектор інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації.

Сектор інфраструктури, житлово-комунального

господарства та будівництва райдержадміністрації