Порадити та допомогти у вирішенні проблем

6 серпня відбувся черговий прийом громадян головою Рахівської державної адміністрації. На розмову до Дмитра Андріюка цього разу завітало понад 20 мешканців району, основну частину яких становили люди похилого віку.

Серед питань, які порушили громадяни під час розмови - і земельні спори між сусідами та родичами, і питання працевлаштування, і надання роз'яснень щодо соцвиплат та пенсій. Чимало громадян скаржились на дорожнечу підключення електропостачання до житлових будинків. Адже, щоб отримати джерело енергії, необхідно спочатку впорядкувати правовстановлюючу документацію на житло, а вже тоді виготовляти технічні умови на підключення.

З метою вирішення порушених питань головою райдержадміністрації направлено відповідні листи до служб району. Частина звернень за дорученням Дмитра Андріюка буде розглянута комісійно, із залученням відповідних спеціалістів.

Остання зміна сторінки: 07-08-2013 11:42