"Ремонт хоч і ямковий, але має бути виконаний належним чином"

5 серпня голова державної адміністрації Дмитро Андріюк проінспектував стан виконання ремонтних робіт доріг державного значення в районі. Наразі триває ямковий ремонт на території с. Кваси.

- Ремонт хоч і ямковий, проте має бути виконаний належним чином, - зауважив очільник району. Немає сенсу щорічно вкладати кошти в поточне "ямкування", якщо можна виконати його один раз, проте із дотриманням всіх вимог.

Мережа автомобільних доріг загального користування в Рахівському районі становить 235,1 км, з них: державного значення 85,2 км. Основні напрями розвитку мережі доріг загального користування Рахівського району у 2013 році спрямовано на  поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання доріг.

У звітному періоді за рахунок коштів державного бюджету на дорогах загального користування  Рахівського району  виконання дорожніх ремонтних  робіт склало 3185,7  тис. грн., в тому числі:

на дорогах державного значення  освоєно  2473,0 тис. грн., із них:

- поточний ремонт – 1508,0 тис. грн.

- експлуатаційне утримання доріг – 965,0 тис. грн.

на  дорогах місцевого значення    –   712,7 тис. грн., із них:

- поточний ремонт – 365,9 тис. грн.

- експлуатаційне утримання доріг – 346,8 тис. грн.

На даний час продовжується ямковий ремонт автомобільної дороги  державного значення Мукачево – Рахів – Богородчани - Ів.Франківськ – Рогатин – Біберка – Львів. При цьому за рахунок коштів спеціального фонду обласного бюджету  на ремонт  покриття  доріг місцевого значення  виділено  507,8 тис. грн.

Остання зміна сторінки: 06-08-2013 09:12