![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
5 серпня голова державної адміністрації провів робочу зустріч з директором Карпатського біосферного заповідника Василем Теличуком. Пройшла зустріч на території КБЗ, а саме інформаційно-туристичного центру “Карпатська форель”.
Тема розмови стосувалась відновлення активної життєдіяльності демонстраційного форелевого господарства. Адже останніми роками його фінансування в системі заповідника відійшло на задній план, через що частина “рибника” зараз знаходиться у доволі плачевному стані. Відновлення потребують системи постачання води та водовідведення, чистки вимагають і самі водойми.
- При вмілому керуванні та вкладанні порівняно невеликих коштів робота господарства може бути відновлена та виведена на новий рівень, - зазначив Дмитро Андріюк. Господарство цілком здатне саме заробляти на оновлення своєї ж інфраструктури, важливо докласти трохи зусиль та стимулювати його працівників.
Окрему роль форелевого господарства на перспективу голова РДА відвів у зарибленні місцевих водойм. Керівники оглянули безпосередньо місця розведення форелі, ознайомились із технологією вирощування риби та вислухали пропозиції місцевих спеціалістів.
Остання зміна сторінки: 06-08-2013 09:19