![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
Основними завданнями Управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації є забезпечення у межах своїх повноважень реалізації державної політики.
Найболючішим питанням, на даний час є стан комунальних доріг. На постійному контролі управління знаходиться стан ремонту комунальних доріг району, освоєння субвенцій місцевим бюджетам. Налагоджена тісна співпраця з органами місцевого самоврядування, відділом державного казначейства. Всі питання вирішуються по мірі їх надходження.
Одним з найважливіших питань для нас, на сьогодні, є реалізація Плану організації виконання доручення Президента України від 2 квітня 2013 року № 1-1/749 щодо забезпечення сталого розвитку української частини українсько-словацько-німецького природного об’єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО „Букові праліси Карпат та давні букові ліси Німеччини”.
Спільно з ОМС розроблено Пропозиції по заходах щодо забезпечення сталого розвитку і благоустрою населених пунктів Рахівського району. Надано пропозиції по таким основним напрямам: природна та техногенна безпека; охорона навколишнього природного середовища (житлово-комунальне господарство); освіта; охорони здоров’я; агропромисловий розвиток; інфраструктура, транспорт і зв’язок; енергозберігаючі заходи; соціальний захист; культура; туризм; пропозиції щодо змін до законодавчих та нормативно-правових актів України.
Пропозиції схвалено Координаційною радою з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, яка відбулася 17 червня 2013 року. Продовжується робота в цьому напрямі.
Одним з ключових питань, включених до Пропозицій, є узгодження питання вивезення твердих побутових відходів з Рахівського району на існуючі (діючі) полігони розташовані в Тячівському районі та залучення фахівців для визначення можливості будівництва сміттєпереробного заводу в Рахівському районі.
Туризм залишається одним із основних пріоритетних напрямів розвитку економіки району.
Одним із головних завдань управління на сьогодні є розробка Програми розвитку полонини Драгобрат у літній період.
На виконання доручення голови райдержадміністрації від 12.03.2013 № 01-09/13 відділом туризму та зовнішньоекономічної діяльності управління економічного розвитку райдержадміністрації проведена робота по розробці Програми розвитку полонини Драгобрат у літній період.
Дану Програму сформовано на основі поданих пропозицій служб, підприємств, установ та організацій району і включено у основні заходи, що сприятимуть туристичному розвиткові у літній період. Для забезпечення збалансованого розвитку території полонини та з урахуванням туристичного потенціалу й екологічного стану довкілля, визначено основні заходи, які пропонуються до розгляду. Цей ряд базових заходів розвитку туристичної галузі на полонині, на яких зосереджено основну увагу і буде доповнено в подальшому.
Плановий розвиток туристичних аспектів на Драгобраті в літній період надасть можливість сформувати цілісну систему раціонального використання туристичних ресурсів, визначити пріоритети їх освоєння та ефективніше використовувати унікальні природні ресурси.
Управління економічного розвитку
і торгівлі райдержадміністрації
Остання зміна сторінки: 05-08-2013 17:11