STREET WORKOUT у Рахові

За сприяння сектору молоді і спорту при управлінні освіти, молоді та спорту Рахівської РДА,  районної громадської організації “Молоді Регіони” 28-го липня на базі Рахівської ЗОШ №1 відбулися відкриті змагання з силового багатоборства Street Workout. Організаторами незвичайних змагань виступили голова Рахівського клубу STREET WORKOUT Іван Баранюк та члени клубу Антон Плакса і Петро Колачук. Мета змагань – популяризація спортивного напрямку Street Workout у нашому регіоні, утвердження нового покоління здорових і тверезих людей, об’єднання зусиль органів державної влади та громадських організацій для підтримки неформальних молодіжних об’єднань, які ведуть здоровий та спортивний спосіб життя, профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі та приклад для молоді у можливості проведення вільного часу в колі друзів та однодумців.

Як виявилось, представників цього руху на Рахівщині не бракує, адже в змаганні взяли участь не тільки жителі м. Рахова, а й представники довколишніх сіл, зокрема, команди із смт. В. Бичків, Ясіня, Кобилецька Поляна, с. Костилівка, Косівська Поляна, Луг. Відрадно, що серед учасників змагань були й гості із с. Іза та Нижнє Селище, що на Хустщині. Загалом кількість учасників сягала майже шістдесят осіб.

Уже з самого ранку гучна музика привертала увагу перехожих, викликаючи в них неабиякий інтерес. Відкрив турнір привітальним словом головний суддя Іван Баранюк, який повідомив про умови та правила проведення змагання і побажав усім учасникам успіху. Змагання розпочалося об 11 годині колективною розминкою учасників на спортивному майданчику Рахівської ЗОШ №1, після чого настало справжнє видовище. Чого тільки не виробляли на перекладині воркаутери: і підтягувалися з 16-ти кілограмовими гирями, робили сальто, перестрибували з однієї перекладини на іншу, і ще всілякі “фінти”, щоб показати свої вміння, майстерність та вдало  напрацьовану  техніку. Хоч конкуренції на майданчику не бракувало, однак між конкурсантами панувала дружня, доброзичлива атмосфера: учасники підтримували один одного гучними оплесками, порадами, складалося враження, що всі – одна велика команда, виступають заради задоволення, а не для перемоги. Із показовими виступами по фрістайлу виступили Антон Плакса, Петро Колачук, Андрій Штефуца, Василь Гушка.

Хоча все дійство проходило у дуже веселій, невимушеній атмосфері, але переможцю все-таки судилося бути, і їх в усіх номінаціях виявилося аж п’ятнадцять, а саме:  у номінації “джимбарр” перше місце виборов Таптей Олександр (Хуст), друге – Добжецький Ерік (Хуст), третє – Бєлкін Олександр (Рахів). У номінації “сила” першим став – Андрій Тушер (Рахів), другим – Шемота Онуфрій (Костилівка), третім – Хвуст Василь (Хуст). У номінації “техніка” перше місце посів – Сабов Петро (Хуст), друге – Роняк Іван (Хуст), третє – Фозекош Стас (Іза). У підтягуванні на перекладині з 16-ти кілограмовою гирею переміг Штефуца Андрій (Хуст), трохи поступився і став другим Плакса Антон (м. Рахів)  і третій – Хвуст Василь. За віджимання на брусах із додатковою вагою 24 кілограми золото отримав Гушка Василь (Хуст), срібло – Штефуца Андрій і бронзу – Плакса Антон. Усіх переможців нагородили медалями та грамотами, а тих, які цього разу не вибороли медалі, відзначили подяками за участь у турнірі.

Тож сміливо можна сказати, що змагання з поки що не дуже відомого рахівчанам, але прогресуючого силового багатоборства “Street Workout” пройшло  успішно і напевне невостаннє. Бо принесло учасникам не тільки відзнаки, але й добрячий заряд позитивних емоцій.

Організатори та учасники висловлюють щиру вдячність спонсору турніру Рахівській районній молодіжній організації «Молоді Регіони», які підтримують  цей молодіжний рух у їхніх починаннях.

ВАСИЛЬ ПИСАР

В.о. начальника управління