Матері-героїні району отримали відзнаки Президента

31 липня голова Рахівської державної адміністрації мав честь відзначити благородну справу шанованих у районі матерів, яким було присвоєно почесне звання  України «Мати-героїня».

- Багатодітні матері заслуговують на таку відзнаку, бо кожна із них вклала у своїх дітей найцінніше – мораль, людяність і любов до рідного краю, - зазначив Дмитро Андріюк. Він також наголосив на тому, що це звання свідчить про визнання їх заслуг на державному рівні. Нагородженим матерям голова РДА побажав здоров’я, довгих років життя та взаємної любові від дітей, онуків і правнуків.

З нагоди вручення у райдержадміністрації зібрались численні родичі та близькі нагороджених матерів, які прийшли їх підтримати та подякувати очільнику району за підтримку.

Цього разу посвідчення до почесного звання «Мати-героїня» з рук голови РДА отримали матері з м. Рахів, с. Чорна Тиса, с. Лазещина та с. Кваси: Дося Грегірчак, Олена Піцура, Гафія Томенюк, Василина Куриляк, Олена Поп’юк, Марія Спасюк та Олена Ткачук.

Додатково інформуємо про передбачені законодавством пільги, зокрема одноразову грошову винагороду жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб.

Остання зміна сторінки: 31-07-2013 17:31