Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

З 23.01.2013 року частина  функцій, що виконувалися відділом сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації  (зокрема в частині видачі посвідчень багатодітним сім`ям, розгляду та подання в облдержадміністрацію документів щодо представлення багатодітних матерів до присвоєння почесного звання “Мати-героїня”) передано до відділу персоніфікованого обліку та обслуговування пільгових категорій населення, сім`ї та жінок управління соціального захисту населення райдержадміністрації (звертатися в каб.№ 5 та за телефоном 2-13-39).

Почесне звання “Мати-героїня” присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку. При цьому береться до уваги вагомий особистий внесок багатодітної матері у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття ними обов’язково середньої освіти.

Почесне звання “Мати-героїня”  провадиться Указом Президента України.

Перелік документів на багатодітну матір, необхідних для представлення до присвоєння почесного звання “Мати-героїня”

1. Ксерокопія паспорта багатодітної матері (1, 2, 10, 11 сторінки).

2. Ксерокопії свідоцтв про народження на всіх дітей.

3. Довідки з місця навчання кожної дитини (шкільного і студентського віку) та характеристики з місця роботи на кожну дитину (для працюючих).

4. Акт обстеження умов проживання багатодітної сім’ї.

5. Соціальний паспорт багатодітної сім’ї встановленого взірця .

6. Подання виконкому міської, сільської (селищної) ради щодо представлення багатодітної матері до присвоєння почесного звання “Мати-героїня”.

7. Нагородний лист (5 екземплярів, оригінал) встановленого взірця.

Нагородні матеріали та документи, підготовлені органами місцевого самоврядування, розглядаються на  засіданні виконкому.

Документи на багатодітну матір, необхідні для представлення до присвоєння почесного звання “Мати-героїня”  знаходяться в УСЗН РДА.

На підтримані кандидатури управлінням готується подання на ім’я директора департаменту соціального захисту ОДА щодо представлення багатодітних матерів до присвоєння почесного звання “Мати-героїня”.

Нагородні матеріали та документи у обов’язковому порядку розглядаються Комісією з питань нагородження при обласній державній адміністрації.

Управлінням соціального захисту населення з початку року було прийнято 18 комплектів  документів на багатодітну матір,  для представлення до присвоєння почесного звання “Мати-героїня” та направлено в департамент соціального захисту ОДА.

На даний час почесне звання “Мати-героїня” присвоєне 107 матерям з них в 2013 році 48 матерям.

Начальник управління

М.Ю. Спасюк