Розпочалася виставка „Архітектурне Закарпаття”

У зв`язку з відзначенням 1 липня Дня архітектури України, свята, яке  встановлено в Україні на підтримку ініціативи архітекторів та містобудівників, їх творчих спілок, працівників проектних організацій і місцевих органів містобудування та архітектури, згідно з Указом Президента України ,,Про День архітектури України” від 17 червня 1995 року та на виконання листа Закарпатської обласної державної адміністрації від 03 липня 2013 року у приміщенні фойє Рахівської районної державної адміністрації 31 липня розпочалася виставка – „Архітектурне Закарпаття”, на якій представлені  збудовані за останні кілька років на Закарпатті будівлі та споруди в розрізі міст та районів.

Будівництво нових об'єктів промисловості, соціальної та культурної сфери є одним із пріоритетних напрямків державної політики, що реалізується за дорученням Глави держави. Так розвиток будівельної галузі входить у Національний план дій щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава".  Реалізовані в регіонах будівельні проекти якраз і можна побачити, відвідавши виставку.

Остання зміна сторінки: 31-07-2013 16:06