Дані про виборців району оновлюються постійно

Відповідно до плану роботи відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації в першому півріччі 2013 року проводилася робота із АІТС ,,Державний реєстр виборців”, здійснювався візуальний та автоматизований контроль за повнотою і коректністю персональних даних Реєстру.

Відділом ведення проводилося періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців за підзвітний період. Забезпечено отримання та опрацювання відповідних відомостей щомісяця до 5 числа. Було здійснено поновлення персональних даних Реєстру, шляхом виконання відповідних дій з ведення Реєстру. Відомості, що були подані відповідними органами, закладами, установами та організаціями внесені до автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи „Державний реєстр виборців” та опрацьовані в установленому порядку.

Станом на 30.07.2013 у районі налічується 68828 виборців з них 883 нездатні самостійно пересуватися.

Працівниками відділу здійснено перевірку встановленого програмного забезпечення, проведений контроль ліцензійної чистоти використовуваного програмного забезпечення та занесено перелік встановленого програмного забезпечення в паспорт автоматизованого робочого місця.

Здійснено перевірку та внесено зміни до Державного реєстру виборців щодо осіб, які стали на облік Міністерства закордонних справ України .

Працівники відділу двічі за звітний період брали активну участь у створенні пікового навантаження на сервери АІТС ДРВ, для перевірки відмовостійкості бази даних реєстру.

Працівники відділу надавали роз’яснення суб’єктам подання відомостей щодо правильного заповнення форм подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, також надавали консультації про строки подання та відповідальність керівників відповідних органів, закладів, установ та організацій.

В.о. начальника відділу ведення

Державного реєстру виборців