Коротко про стан справ у районі

29 липня пройшла традиційна нарада голови державної адміністрації Дмитра Андріюка із керівниками служб, установ та організацій району та структурних підрозділів РДА.

Основна увага присутніх зосередилась на розгляді першого питання, яке стосувалось стану надання медичної допомоги на первинному рівні. Заступник головного лікаря районної лікарні Валентина Шишвак доповіла присутнім про хід реформування медичної галузі. За її словами вже зроблено суттєві кроки у покращенні матеріальної бази амбулаторій у населених пунктах району. Так, у с. Луг відремонтовано системи водопостачання та водовідведення, с. Видричка водопостачання в цьому році проведено, в с. Розтоки - перестелено підлогу тощо. Проте ще чимало необхідно зробити, адже проблемними залишаються стан санітарного транспорту, забезпечення закладів первинної ланки обладнанням та комп'ютерною технікою тощо. Дмитро Андріюк доручив медикам невідкладно розпочати роботу над плануванням свого бюджету на наступний рік, щоб уникнути нераціонального розподілу коштів, недофінансування.

Активно проходить також підготовка до роботи місцевих підприємств з переробки молокопродуктів щодо співпраці із освітніми та медичними закладами району. Так, з метою підтримки місцевих виробників, наразі розраховується їх потреба у забезпеченні молочною продукцією, - інформував начальник відділу агропромислового розвитку Дмитро Ігнатюк.

Остання зміна сторінки: 29-07-2013 17:43