Торгівля в районі не зупиняється на досягнутому

У п’ятницю, 26 липня, в райдержадміністрації вітали працівників торгівлі. Саме їх професійному святу, яке відзначається 28 липня, була присвячена нарада, яку провели у малій залі під керівництвом керівника апарату державної адміністрації Олени Кабаль та заступника голови районної ради Михайла Фірки.

Присутні мали змогу ознайомитись із економічним станом району, зокрема що стосується торгівлі, про який у своїй доповіді розповіла головний спеціаліст відділу аналізу соціально-економічного розвитку управління економічного розвитку і торгівлі РДА Наталія Кобаса. Так, за її інформацією, реалізація продовольчих та непродовольчих товарів в районі здійснюється через 440 магазинів, більше 159 кіосків та павільйонів, 16 аптечних закладів, 10-ти ринків з продажу сільськогосподарської продукції, продовольчих і непродовольчих товарів. Крім того в районі налічується понад 221 одиниця ресторанного господарства. При цьому близько 60% об’єктів торгівлі розташовується в сільській місцевості. Необхідно звернути увагу, що значна питома вага надходжень до бюджету складає саме від діяльності підприємств торгівлі району. Це одні із самих надійних  платників податків до бюджетів всіх рівнів.

Та не прибутками єдиними живуть підприємці. Саме за допомогою представників торгівельної справи району на святкові дні малозабезпечені та неблагополучні сім’ї району забезпечуються продуктами харчування, завдяки їм розміщуються скрині для пожертв Червоного хреста. Збираються кошти на дороговартісне лікування мешканців.

За проведену роботу найактивніші представники сфери були нагороджені спільними грамотами районних ради та адміністрації. Олена Кабаль та Михайло Фірка висловили їм щиру вдячність та побажали подальшого процвітання. Привітали присутніх також перший заступник начальника управління Пенсійного фонду в Рахівському районі Олександр Небила та Дмитро Шишвак – перший заступник начальника ДПІ у Рахівському районі.

Остання зміна сторінки: 26-07-2013 17:26