Голова РДА заслухав звіт медиків району за півріччя

25 липня голова державної адміністрації Дмитро Андріюк взяв участь у роботі медичної ради по підсумкам роботи галузі охорони здоров’я району за І півріччя 2013 року. Обговорення досягнень та недоліків відбулось у залі нарад районної лікарні за участі начальника відділу охорони здоров’я Рахівської РДА Павла Брехлічука, головного лікаря Рахівської райлікарні Івана Біляка та його заступників, головного лікаря центру ПМСД Валентини Шишвак та лікарів району.

- Позитивними зрушеннями в районі є те, що в даний час активно впроваджується медична реформа, зроблено її перші кроки. – зазначив у своїй доповіді начальник відділу охорони здоров’я. Є центр первинної медико-санітарної допомоги, який в плані підпорядкування об’єднує 25 амбулаторій загальної практики та 8 фельдшерсько-акушерських пунктів. Новостворених 6 амбулаторій (м. Рахів – 1, в селищах Кобилецька Поляна, Ясіня, Великий Бичків - разом 3, і в селах Верхнє Водяне та Богдан 2). Приведено у відповідність штатні розписи первинної ланки, укомплектування посад, У той же час існують ще деякі труднощі, над усуненням яких працює адміністрація районної лікарні спільно з РДА.

З окремим питанням виступила районний кардіолог Леся Волчек, яка розповіла про хід реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою у Рахівському районі.

У підсумку ради Дмитро Андріюк висловив сподівання, що за підтримки органів державної влади рівень медицини у районі буде тільки підвищуватись. Він зауважив, що частина недоліків у реалізації Пілотного проекту випливає із недостатньо тісної роботи закладів охорони здоров’я із аптечною мережею, у зв’язку з чим доручив провести ширшу роз’яснювальну роботу про перспективи такого проекту.

Остання зміна сторінки: 25-07-2013 17:59