З керівниками благодійних організацій та релігійних громад обговорили надання допомоги малозабезпеченим

25 липня при заступнику голови РДА Юрію Бендаку відбулося засідання за "круглим столом" "Про роботу УСЗН з благодійними організаціями та релігійними громадами щодо організації цільової матеріальної допомоги інвалідам".

Метою зустрічі було спільні зусилля всіх і кожного християнина людей доброї волі, відкритого серця, щедрої душі для того, щоб сильним допомагати  слабшим, тобто  фізично хворим людям з обмеженими фізичними можливостями, які б  відчували в своєму щоденному житті руку допомоги, повагу на визнання у суспільстві.

За результатами обговорення учасники "круглого столу" доручили керівнику благодійної організації "Життя і Світ" Р. Грицак відкрити рахунок для збору коштів від меценатів, спонсорів, мешканців району, щоб надавати матеріальну допомогу найбільш вразливим, незахищених верствам населення.

Для громадського контролю за надходженням та використанням коштів створено сайт благодійної організації "Життя і Світ". Першочерговим завданням її буде робота по  акумулюванню коштів для проведення ремонтів реабілітаційного центру для дітей-інвалідів та інвалідів.

Вибір саме цієї благодійної організації не є випадковістю. Адже саме найбільше гуманітарної допомоги надано Рахівському, Ясінянському терцентрам, дітям-інвалідам, інвалідам, соціально незахищеним верствам району саме через "Життя і Світ".

Вирішилися згуртуватися і об’єднати свої зусилля для благодійної справи й інші учасники  "круглого столу".

У серпні цього року відбудеться чергове засідання "круглого столу" із залученням значно більшої кількості представників благодійних та релігійних організацій.

Остання зміна сторінки: 25-07-2013 17:55