Проблеми Рахівщини із залізничним сполученням вирішуються

У середу, 24 липня,  відбулася робоча зустріч очільника району Дмитра Андріюка з начальником відокремленого підрозділу “Івано-Франківська дирекція залізничних перевезень” державного територіально-галузевого об’єднання “Львівська залізниця” Сергієм Пугачем, представником ДТГО “Львівська залізниця” головним інженером Івано-Франківської дирекції залізничних перевезень Олексієм Ткачуком та директором приватного підприємства, який орендував приміщення залізничного вокзалу м. Рахів. Зустріч вирішили провести безпосередньо на місці запланованих робіт по реконструкції вокзального комплексу станції Рахів.

Вже раніше повідомлялось, що планом капітальних інвестицій державного територіально-галузевого об’єднання «Львівська Залізниця» на 2013 рік передбачено виділення коштів на продовження виконання робіт по реконструкції залізничної станції Рахів, проектно-кошторисна документація на здійснення реконструкції вже готова.

Наразі вже розпочато роботи по переплануванню, відбудові та запуску залізничного вокзалу. Затримка була тільки за підприємством, яке на даний час не функціонує, проте досі не змогло звільнити відповідних приміщень.

-  Реконструйоване приміщення має стати однією з візитівок міста, адже враження гостей, які прибувають залізничним сполученням до району, складається вже у перші хвилини перебування на Рахівщині, - наголосив голова РДА Дмитро Андріюк.

Окремо було обговорено проблему частої відсутності залізничних квитків до Івано-Франківська та Львова зі станції Рахів. Через це мешканці міста та району відчувають незручності, адже дане сполучення є доволі затребуваним. Важливим також є пошук шляхів відновлення зупинки потягів у с. Білин, над яким райдержадміністрація працює разом зі Львівською залізницею.

Остання зміна сторінки: 25-07-2013 17:03