Стан промислового розвитку району обговорили в райдержадміністрації

16 липня під керівництвом в.о. голови РДА Валерія Сабова пройшла робоча нарада, що стосувалась стану реалізації промислової продукції в районі. Так, до прикладу, за червень 2013 року виконання обсягів реалізованої продукції становить 101,8 % до попереднього місяця, за січень-червень 2013 року 102,5 % до відповідного періоду минулого року.

Найвдаліше звітний період закінчило ТОВ "ВГСМ", яке є одним із основних наповнювачів районного бюджету. Тобто, позитивна тенденція спостерігається, проте не всі із підприємств змогли втримати такий ріст протягом періоду, адже на деяких з них дався взнаки дефіцит обігових коштів. Проте якась доля росту залишається в резерві, оскільки за рахунок реорганізації окремих підприємств, їх продукція не змогла бути облікована в основному колі щомісячної статистичної звітності.

Позитивним є також той факт, що станом на 01.07.2013 року заборгованість по заробітній платі серед підприємств основного кола щомісячної статистичної звітності відсутня.

Остання зміна сторінки: 16-07-2013 17:44