Коротко про стан справ у районі

В понеділок, 15 липня, апаратна нарада під керівництвом в.о. голови державної адміністрації розпочалась із доповіді начальника служби у справах дітей Валентини Тернущак. Вона інформувала присутніх про стан влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання. Доповідач наголосила на важливості питання, оскільки воно є однією із пріоритетних складових державної політики та соціальних ініціатив Президента України.

Керівник служби повідомила про позитивну тенденцію  у вирішенні питання, оскільки в 2013 році вже 85,5% дітей, позбавлених піклування, забезпечені сімейним вихованням - влаштовані у прийомні родини чи дитячі будинки сімейного типу. Та робота служби на цьому не зупиняється, адже одним із завдань є повернення діток із державних "сиротинців" та інтернатів до більш теплих, сімейних умов.

- Саме це дасть змогу забезпечити їх подальше навчання, працевлаштування та дасть гарний шанс знайти власне місце у житті, - зазначила Валентина Тернущак. Прийомна родина - це почесна місія і наразі ми готуємо продовження рекламної кампанії "Прийміть дитину у родину" зі сподіванням на всиновлення тих 33 дітей, які зараз можуть бути влаштовані у прийомну родину і потребують сімейного тепла.

Крім того традиційно присутні заслухали інформацію керівників підрозділів РДА, служб та установ району про стан сплати податків та зборів, виплати заробітної плати, пенсій та соціальних допомог.

Остання зміна сторінки: 15-07-2013 10:25