Надання адміністративних послуг – швидко, якісно, доступно!

Відповідно до Закону України “Про адміністративні послуги”, постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг” 30.05.2013 року розпорядженням голови Рахівської райдержадміністрації було утворено “Сектор надання адміністративних послуг”.

Основні завдання Сектору:

-  організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;

-  спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;

-  забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.

Створення Сектору дасть змогу максимально швидко та якісно отримати необхідні послуги в одному приміщенні, налагодити діалог з органами виконавчої влади, подолати бюрократичні бар’єри. Все, що потрібно - подати заяву та відповідний пакет документів і у встановлений термін отримати дозвільний документ, довідку, узгодження тощо.

Працівники Сектору нададуть повну інформацію про  адміністративні органи які беруть участь у роботі Сектору та призначених відповідальних, перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, вартості чи безоплатності послуги, терміну видачі документу, які цікавлять заявника.

Принципом роботи працівників з відвідувачами Сектору є розуміння проблем, з якими звертаються громадяни, пошук шляхів їх вирішення та ввічливе ставлення до відвідувача.

Графік роботи Сектору надання адміністративних послуг:

Понеділок – П’ятниця з 09.00 до 18.00 год.

Субота з 09.00 до 14.00 год.

Контакти Сектору: адреса м. Рахів, вул. Миру, 1, пов.1, каб. 4.

Телефон: 2-56-44.

Діяльність Сектору постійно вдосконалюється. Керівництво району прагне максимально спростити та удосконалити надання адміністративних послуг для громадян.

Свої побажання та пропозиції щодо удосконалення і підвищення якості роботи Сектору надання адміністративних послуг просимо вас надсилати

• на адресу: 90600, м. Рахів, вул. Миру, 1, пов.1, каб. 10,
  • на електронну адресу: rda_rakhiv@ukr.net
  • або телефонувати: 2-14-09