Коротко про стан справ у районі

8 липня традиційна нарада на початку тижня під керівництвом в.о. голови райдержадмінстрації Валерія Сабова розпочалась із доповіді начальника відділу охорони здоров'я РДА Павла Брехлічука. За наданою інформацією, в районі розгорнута мережа лікувально-профілактичних закладів, яка складається з 31 пункту. Серед них 25 - амбулаторії загальної практики, зокрема сімейної медицини та фельдшерсько-акушерські пункти.

Важливим питанням залишається зміцнення матеріально-технічної бази мережі. Так, продовжується будівництво акушерсько-гінекологічного корпусу Рахівської РЛ, вже завершено заміну вікон та дверей у Рахівській районній лікарні, Ясінянській міській лікарні та амбулаторії ПМСД с. Водиця. Окремої уваги потребують питання забезпечення таких пунктів протічною водою та санітарним транспортом.

Крім того на нараді обговорили стан сплати податків та зборів, виплати зарплат, пенсій і соціальних допомог. Головуючий наголосив службовцям на забезпеченні своєчасності таких платежів, зокрема матеріальної допомоги постраждалим від техногенних подій (пожеж).

Остання зміна сторінки: 08-07-2013 13:39