![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
На виконання завдань Президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу в рамках реалізації Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки „Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава”, райдержадміністрацією організовано та проведено низку заходів.
04 липня відбулася робоча поїздка в.о.голови райдержадміністрації В.Сабова на одне з найуспішніших підприємств району - ТОВ „ВГСМ”, яке за період з березня 2010 року по сьогодні створило понад 450 нових робочих місць. На сьогодні це чи не єдине підприємство у районі, що забезпечує глибинну переробку деревини.
На початку 2011 року було налагоджено роботу цеху з переробки чорнової меблевої заготовки та виготовлення готової продукції, зокрема, букового клеєного щита. У вересні 2011 року налагоджено випуск стільця BŐRLE з дерев’яним каркасом.
ТОВ «ВГСМ» закуповує сировину від лісгоспів Закапатської та Івано- Франківської областей, головними вимогами є: ціна, доступність транспортування, якість пиловника.
Незважаючи на окремі проблемні питання, як незадовільний стан доріг, що зменшує можливість використання транспорту, який може перевозити великі обсяги, не завжди якісні характеристики лісу, що відводиться в рубку головного користування, підприємство планує збільшити кількість переробки сировини на 15% і працевлаштувати близько 50 чоловік на нові робочі місця.
Адміністрація підприємства ознайомила учасників презентації з технологічним процесом, презентувала свою продукцію.
Остання зміна сторінки: 08-07-2013 09:00