Про житлові умови дітей-сиріт радились в РДА

Також 5 липня в райдержадміністрації обговорили стан інвентаризації житлових приміщень, які належать на праві власності або користування дітям–сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Із відповідною інформацією на нараді виступив  провідний спеціаліст сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Іван Балота.

Так, за даними служби станом на 1 липня 2013 року загальна кількість дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які перебувають на первинному обліку 167, з них 159 проживають на території району, 8 - за його межами. На основі здійснених перевірок виявлено, що в 151  дитини є житло на праві користування чи праві власності, проте у близько 50 таких громадян житло потребує ремонту.

Заступник голови РДА Юрій Бендак, під керівництвом якого проходила нарада, наголосив, що піклування про саме такі категорії громадян є одним з напрямів соціальних ініціатив Президента України та доручив надати конкретні пропозиції по вирішенню вказаних питань.

Остання зміна сторінки: 05-07-2013 17:56