Відбулось розширене засідання комісії з розгляду звернень громадян

5 липня в райдержадміністрації відбулося розширене засідання комісії з розгляду звернень громадян. Участь у заході під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Валерія Сабова взяли керівники служб та установ району, начальники структурних підрозділів адміністрації та голови і секретарі органів місцевого самоврядування.

У ході засідання було заслухано звіт про роботу державної адміністрації  за перше півріччя 2013 року, який представив в.о. начальника відділу зв'язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики Віталій Дячук. Так, за наведеною інформацією, протягом 6 місяців 2013 року до районної державної адміністрації  надійшло 813 пропозицій, заяв і скарг, що на 189 менше, ніж за відповідний період 2012 року.

За статистичним підрахунком найбільше звернень до райдержадміністрації надійшло від жителів м. Рахів (202), смт. Ясіня (102), с. Богдан (94), с. Білин (56), смт. Великий Бичків (44) та с. Чорна Тиса (41). При цьому найбільша кількість мешканців звернулась із м. Рахів (237), с. Костилівка (179), с. Луги (161), с. Богдан (145). Основні питання, які турбували жителів району, у першому півріччі 2013 року стосувались соціального захисту (виділення матеріальної допомоги), сільського господарства, забезпечення паливом, освіти та працевлаштування.

Крім того про проведену роботу зі зверненнями громадян відзвітував начальник відділу агропромислового розвитку РДА Дмитро Ігнатюк. Він зауважив, що заявники порушували різноманітні питання - починаючи від виплати дотацій і закінчуючи перерозподілом полонин у районі.

Запрошені голови населених пунктів також доповіли про стан роботи зі зверненнями у виконкомах.

Важливим моментом у роботі зі зверненнями мешканців району є дотримання принципів тристороннього зв'язку органів державної влади, місцевого самоврядування та безпосередньо громадян, зауважив Віталій Дячук. Саме ефективна співпраця дозволить оперативно вирішувати порушені проблеми та підтримувати сприятливий соціальний клімат у районі.

В.о. голови райдержадміністрації Валерій Сабов наголосив присутнім, що результати роботи зі зверненнями цілком та повністю на відповідальності перших осіб установ та організацій, тому постійний контроль за цим напрямком є досить важливим у їх діяльності.

Остання зміна сторінки: 05-07-2013 16:10