Розвиток малого підприємництва - ключовий елемент добробуту регіону

3 липня при в.о.голови райдержадміністрації Сабову В.Й. відбулася нарада щодо виконання заходів Програми розвитку малого підприємництва у районі.

Одним з найважливіших завдань райдержадміністрації щодо реалізації основних напрямів державної підтримки малого підприємництва є усунення правових та адміністративних бар’єрів на шляху розвитку малого бізнесу.

З цією метою утворено Центр надання адміністративних послуг, який розпочав діяльність з 01 липня.

Відзначено важливу роль малого бізнесу для створення нових робочих місць, адже економіка району, більше ніж на половину складається саме з малих підприємств та фізичних осіб – підприємців.

Значення малого бізнесу в економіці району постійно зростає, оскільки великих промислових підприємств у районі небагато.

Було підкреслено, що значний потенціал для розвитку галузей економіки, які недостатньо охоплені великими та середніми підприємствами залишаються туристично-рекреаційний комплекс, сільське господарство, сфера послуг населенню та інші.

Остання зміна сторінки: 03-07-2013 17:45