Обговорили стан заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат

1 липня при в.о. голови державної адміністрації Валерію Сабову відбулось засідання районної комісії з питань   погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій,  інших соціальних виплат. На засіданні обговорили стан погашення заборгованості із заробітної плати, платежів до бюджетів, страхових внесків до Пенсійного фонду та перед бюджетом. З відповідною інформацією виступили представники державної податкової інспекції у Рахівському районі, управління Пенсійного фонду України в Рахівському районі та управління соціального захисту населення РДА.

Було також заслухано в.п. міського голови м. Рахів Петра Бочкора, який зробив аналіз заборгованостей на КП ,,Рахівкомунсервіс’’.

За результатами обговорень було прийнято відповідні рішення, зокрема направити листи-попередження керівникам підприємств-боржників із вимогою з’явитися на наступне засідання комісії та ліквідацію існуючих заборгованостей з виплати боргів по податкам та недоїмки до Пенсійного фонду.

Остання зміна сторінки: 01-07-2013 17:22