![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
1 липня при в.о. голови райдержадміністрації Валерію Сабову відбулась традиційна апаратна нарада. Одним із питань, які обговорювались, стала участь органів місцевої влади у презентації інвестиційно-економічного потенціалу Рахівського району в обласних, Всеукраїнських та міжнародних інвестиційних форумах та виставкових заходах. Про проведені на всеукраїнському та міжнародному рівні заходи присутніх проінформував начальник відділу туризму та зовнішньоекономічної діяльності управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Дмитро Рущак.
Крім того було заслухано повідомлення начальника філії ,,Рахівська ДЕД” про стан ремонту автомобільних доріг на території району та керівників структурних підрозділів адміністрації і служб району про стан сплати податків, виплати заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат.
За результатами наради було вирішено взяти до уваги та неухильного виконання зауваження і пропозиції, вказані головуючим щодо докладення максимальних зусиль для поліпшення соціально-економічного становища району та його мешканців.
Остання зміна сторінки: 01-07-2013 15:19