Відзначили 17-ту річницю Конституції України

27 червня відбулись урочистості з нагоди відзначення 17-ої річниці Конституції України. В урочистостях прийняли участь голова районної ради Микола Беркела, перший заступник голови райдержадміністрації Валерій Сабов, а також, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчого апарату райради, районних відділів та установ.

- Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі, - звернувся до присутніх Валерій Сабов.

З нагоди цього свята Миколою Беркелою та Валерієм Сабовим були вручені Почесні грамоти облдержадміністрації, райдержадміністрації та районної ради, цінні подарунки за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розбудову незалежної, демократичної держави, активну участь у громадському житті та з нагоди Дня Конституції України Богдану Либавці, Михайлу Лета, Оксані Рещук, Юрію Гудзу, Антону Візаверу, Миколі Рибаку, Людмилі Стриганин, Галині Приймак, Галині Штадлер, Ярославу Майдичу, Миколі Ластовецькому, Олесі Лофердюк, Єлізаветі Штефурі.

Згідно Указу Президента України від 11.05.2013 року № 252/2013, за дорученням голів облдержадміністрації та райдержадміністрації, перший заступник голови державної адміністрації Валерій Сабов вручив посвідчення та нагрудний знак до Почесного звання України ,,Мати-героїня”, за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку Марії Гринюк, Євдокії Дренкалюк, Катерині Малицькій, Марії Кокіш, Олені Кокіш, Олені Фіріщак, Марії Морочило, Софії Сас, Марії Федак, Марії Штефурі, Олені Брана, Олені Дуб’юк, Досі Суховій, Ользі Крих, Аксенії Сойма, Оксані Гамор, Василині Гапатин, Марії Гапатин, Марії Ігнатюк, Марії Олефір, Єлизаветі Петренко, Марії Юркуц, Олені Ворохті.

Після завершення урочистої частини відбувся святковий концерт за участі народних колективів, танцювальних колективів, вокалістів Рахівського району.

Остання зміна сторінки: 27-06-2013 16:43