Розглянули питання першочергового працевлаштування молоді

27 червня в малому залі нарад райдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу» при голові райдержадміністрації Дмитру Андріюку, на якому розглянули питання першочергового працевлаштування молоді.

За інформацією управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації у 2011-2012 навчальному році загальноосвітні навчальні заклади району закінчило 1061 учень з яких продовжило навчання 505 випускників. Станом на 01.10.2012 потребувало працевлаштування  468 молодих людей.

Присутні висловили свої міркування щодо покращення роботи в даному напрямі.

За результатами засідання очільник району доручив відповідним структурним підрозділам райдержадміністрації та службам району провести аналіз стану працевлаштування випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2013 року;  провести роботу з директорами загальноосвітніх навчальних закладів та відповідними службами району щодо створення і функціонування при школах гуртів, які забезпечують надання робітничих професій та відповідних посвідчень; провести організаційні заходи з підготовки та проведення наради при голові райдержадміністрації з питання першочергового працевлаштування молоді за участі випускників навчальних закладів 2013 року та керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності району.

У ході "круглого столу" Дмитро Андріюк зазначив, що молодь є найактивнішою частиною працездатного населення, тому забезпечення зайнятості молоді - одне із пріоритетних завдань, яке поставив перед місцевою владою Президент України Віктор Янукович. Він також наголосив на тому, що державою розпочато реалізацію програми створення нових робочих місць, а закон про зайнятість — важливий крок до посилення соціального захисту населення й розширення можливостей для працевлаштування громадян. У новому законі передбачено стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, підтримка молоді у працевлаштуванні, створення умов для перекваліфікації тих, хто виявився неконкурентоспроможним на ринку праці. Саме це, зважаючи на економічний та соціальний стан району, повинно стати поштовхом для подальшого розвитку.

Нагадаємо також, що у березні 2013 року було схвалено Програму зайнятості населення Закарпатської області на період до 2017 року щодо сприяння працевлаштуванню, зокрема, молоді, особливо тієї, яка проживає у сільських та гірських населених пунктах,  підвищення рівня зайнятості сільського населення, активізацію роботи з легалізації зайнятості тощо.

Остання зміна сторінки: 27-06-2013 14:45