Відзначили державних службовців

20 червня, у великому залі засідань райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня державної служби.

Державними службовцями є особи, на яких покладається безпосереднє виконання функцій держави на відповідній території, у конкретній галузі державного управління.

В урочистостях з нагоди свята прийняли участь голова райдержадміністрації Дмитро Андріюк, заступник голови районної ради Михайло Фірка та державні службовці району.

Відкрив урочистості Дмитро Андріюк, який наголосив на тому, що державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві сумлінно виконуючи свої обов'язки, керуючись принципами патріотизму, професіоналізму і порядності.

Дмитро Андріюк та Михайло Фірка вручили також матеріальні винагороди, цінні подарунки та Почесні грамоти обласної адміністрації та ради, районної адміністрації та ради за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у забезпеченні виконання завдань і функцій держави та з нагоди Дня державної служби Ользі Ємченко, Павлу Олашин, Миколі Рулі, Олені Кабаль, Ларисі Бендик, Олександру Боднарчуку, Наталії Ворохті, Віталію Дячуку, Наталії Приймаченко та Тетяні Червак.

Крім цього, голова організаційного комітету з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" Дмитро Андріюк вручив дипломи переможцям та учасникам конкурсу. Так, в номінації «Кращий керівник» переможцем стала начальник відділу зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньо політики апарату райдержадміністрації Вікторія Васильовка, а в номінації «Кращий спеціаліст» головний спеціаліст сектору Прийняття рішень відділу соціальних допомог та компенсацій управління соціального захисту населення Наталія Максимчук.

Після офіційної частини розпочався святковий концерт за участі виконавців естрадних пісень вихованців районного будинку дитячої та юнацької творчості.

Остання зміна сторінки: 20-06-2013 14:40