Відзначили День медичного працівника

День медичного працівника — професійне свято працівників галузі охорони здоров'я України, яке відзначають щорічно у третю неділю червня.

Свято встановлене в Україні «…на підтримку ініціативи працівників установ і закладів охорони здоров'я України…» згідно з Указом Президента України ,,Про День медичного працівника від 3 червня 1994 р. № 281/94.

13 червня, у районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника.

У заходах прийняли участь голова районної ради Микола Беркела, перший заступник голови райдержадміністрації Валерій Сабов, міський голова Ярослав Думин, начальник відділу охорони здоров'я райдержадміністрації Павло Брехлічук та працівники медичних закладів району.

Микола Беркела та Валерій Сабов у своїх промовах наголосили, що здоров’я — це не лише благо та щастя кожного, а й безцінне суспільне надбання. Тому від працівників галузі охорони здоров’я, окрім зцілення, очікують уваги, тепла і терпіння та побажали медикам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани.

За традицією, працівників охорони здоров’я з нагоди Дня медичного працівника нагородили грамотами і цінними подарунками облдержадміністрації, райдержадміністрації та районної ради, міської ради, відділу охорони здоров’я райдержадміністрації.

Начальник відділу Павло Брехлічук у своєму виступі розповів про здобутки та проблеми медичної галузі району.

Після офіційної частини відбувся святковий концерт за участю художніх колективів району та вихованців районного будинку дитячої та юнацької творчості.

Остання зміна сторінки: 13-06-2013 11:13