Про шефство над підрозділами Державної прикордонної служби радилися в адміністрації

11 червня під керівництвом голови державної адміністрації Дмитра Андріюка пройшла нарада "Про організацію шефства над підрозділами Державної прикордонної служби та влаштування прикордонної смуги". Участь в нараді взяли відповідальні керівники структурних підрозділів адміністрації, керівники відділів прикордонної служби, установ, служб та організацій району, а також голови прикордонних населених пунктів.

Завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Василь Неміш доповів присутнім вже проведену роботу щодо співпраці з відділами прикордонної служби. Так, зокрема, постійно проводиться роз'яснювальна робота стосовно дотримання прикордонного режиму у відповідній місцевості, відновлено маркування туристичних маршрутів, які проходять поблизу кордону тощо.

За результатами обговорень голова адміністрації доручив організувати спільну робочу поїздку зі службами району з метою виявлення несанкціонованих сміттєзвалищ в прикордонній смузі та розробки заходів з їх ліквідації. Карпатському біосферному заповіднику та лісгоспам району було запропоновано сприяти відділенням прикордонної служби у розчищенні прикордонної смуги від всохлих дерев і чагарників.

Остання зміна сторінки: 12-06-2013 14:22