Відбулася нарада про організацію культурного відпочинку дітей під час проведення оздоровчої кампанії

06 червня при керівнику апарату райдержадміністрації Олені Кабаль відбулася нарада про організацію культурного відпочинку дітей під час проведення оздоровчої кампанії в районі працівниками культурних закладів району.

Головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації Василь Кухар проінформував присутніх, що на виконання розпорядження голови райдержадміністрації № 111 від 19.04.2013 року відділом культури райдержадміністрації видано наказ № 13 від 18.05.2013 року ,,Про участь культпрацівників району у літньому оздоровленні та відпочинку дітей у 2013 році”, який передбачає проведення культурно-масових заходів серед дітей та підлітків під час їхнього оздоровлення влітку 2013 року.

Під час наради обговорили роботу бібліотечних закладів Рахівської централізованої бібліотечної системи щодо організації дозвільної діяльності дітей та підлітків під час їхнього перебування у пришкільних та інших позашкільних оздоровчих таборах, організацію культурно-масових заходів працівниками районного будинку культури та клубних закладів щодо організації культурного відпочинку дітей.

Керівник апарату Олена Кабаль підкреслила важливість роботи закладів культури району в літній період, коли діти перебувають у пришкільних та інших літніх оздоровчих таборах, що у свою чергу дає можливість організувати змістовний відпочинок дітей, духовно їх збагачувати, виховувати культуру читання та спілкування, бережливе ставлення до природи, прививати любов до своєї Батьківщини та рідного краю, розвивати світогляд, забезпечувати всебічний і гармонійний розвиток особистості в цілому.

Остання зміна сторінки: 07-06-2013 12:31