Говорили про роботу реабілітаційного центру для інвалідів та дітей-інвалідів

Нарада при голові райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб відбулася 5 червня.

На порядку денному розглянули питання про організацію роботи Рахівського районного реабілітаційного центру для інвалідів та дітей-інвалідів.

Михайло Будніков, проінформував присутніх про організацію роботи Рахівського районного реабілітаційного центру для інвалідів та дітей-інвалідів, зокрема про співпрацю реабілітаційного центру з окремими структурними підрозділами райдержадміністрації та службами району, відповідно до їхніх повноважень, щодо направлення до реабілітаційного центру дітей-інвалідів та створення умов для роботи фахівців реабілітаційного центру, а також про об’єм запланованих і вже проведених ремонтних робіт в приміщенні районного реабілітаційного.

Директор реабілітаційного центру звернувся з проханням розглянути можливість виділення додаткових коштів для проведення ремонту і облаштування кабінетів, необхідних для здійснення реабілітаційних процедур.

Голова райдержадміністрації Дмитро Андріюк підкреслив важливість співпраці, координації дій районного реабілітаційного центру та відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб і звернувся з наступними зауваженнями та пропозиціями щодо організації роботи районного реабілітаційного центру:

- на протязі двох тижнів надати пропозиції щодо організації роботи фахівців Рахівського районного реабілітаційного центру для інвалідів та дітей-інвалідів з надання реабілітаційних послуг за місцем проживання дітей-інвалідів;

- в липні поточного року інформувати райдержадміністрацію про співпрацю окремих структурних підрозділів райдержадміністрації і служб району з Рахівським районним реабілітаційним центром для інвалідів та дітей-інвалідів щодо направлення до реабілітаційного центру дітей-інвалідів.

За результатами наради вирішено: організаційному відділу апарату райдержадміністрації підготувати проект доручення голови райдержадміністрації.

Остання зміна сторінки: 06-06-2013 11:31