На комісії ТЕБ та НС були прийняті відповідні рішення

5 червня у великому залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Керував роботою комісії перший заступник голови райдержадміністрації Валерій Сабов.

Комісією були розглянуті наступні питання: про виконання заходів щодо проведення вирубки аварійних дерев на території району вздовж державної автодороги; про заходи щодо ліквідації загрози від зсуву ґрунту на державну автодорогу в с. Білин; про зміни у складі комісії; про заходи щодо відводу води з державної автодороги в смт. В. Бичків та забезпечення безаварійного руху транспорту.

За результатами розгляду даних питань були прийняті відповідні рішення, а саме затвердити Перелік небезпечних (аварійних) дерев згідно акту в кількості 113 (сто тринадцять) штук вздовж державної автодороги Мукачего-Рогатин; службі автодоріг забезпечити проведення робіт з ліквідації залишків зсуву в с. Білин; затвердити новий склад комісії; звернутися до служби автодоріг про здійснення заходів щодо відводу води з державної автодороги в смт. В. Бичків та забезпечення безаварійного руху транспорту.

Остання зміна сторінки: 06-06-2013 10:40