Розглянули питання підготовки документів для призначення громадянам всіх видів допомог

Семінар-нарада із секретарями сільських, селищних, міської рад з питань підготовки документів для призначення громадянам всіх видів допомог, компенсацій, пільг та надання субсидій, відбулася в райдержадміністрації 31 травня.

На порядку денному розглянули питання надання методичної та практичної допомоги в оформленні документів для призначення усіх видів державних соціальних допомог, надання житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та твердого палива у 2013 році; про порядок присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» та перелік необхідних документів. Про порядок проведення на безоплатній основі капітального ремонту житла для ветеранів війни; про зміну у чинному законодавстві при наданні деяких видів допомог. Аналіз недоліків, які мають місце в наданих документах виконавчими комітетами міської, селищних та сільських рад для призначення допомог, пільг та субсидій. Перелік обставин у сім’ях, згідно яких питання призначення житлової субсидії може виноситися на розгляд районної комісії райдержадміністрації; про порядок забезпечення санаторно-курортними путівками, автомобілями та технічними засобами реабілітації пільгової категорії населення; про порядок надання громадянам одноразової грошової допомоги згідно районної програми «Турбота».

Нарада відбулася при керівнику апарату райдержадміністрації Олені Кабаль.

Остання зміна сторінки: 01-06-2013 12:40