29 травня відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації, у роботі якого взяли участь голови населених пунктів району та керівники підрозділів РДА.
Про підсумки економічного та соціального розвитку району за перший квартал інформував начальник управління економічного розвитку і торгівлі Віктор Турок. Як зазначив виступаючий, за січень-березень було реалізовано промислової продукції на 21 797,1 тис. грн., що становить 103,8% до відповідного періоду минулого року. Зростання виробництва триває у меблевій та добувній галузях, зменшення – у деревообробній, легкій та харчовій.
З підсумками виконання бюджету району за І квартал присутніх ознайомила начальник фінансового управління Ольга Ластовичак. Зокрема, до Зведеного бюджету мобілізовано податків і зборів більше ніж за відповідний період минулого року. До Державного надійшло на 2,2% більше від завдання. Перевиконано завдання з фактичних надходжень платежів до Місцевого бюджету району на 6,9%, ріст становить 6,1%.
Найбільшими платниками податків залишаються держлісгоспи, РСТ, ТОВ «ВГСМ», КБЗ, вони сплатили 29,1% всіх надходжень.
З розглянутих питань прийняті відповідні рішення. Керував роботою колегії голова райдержадміністрації Дмитро Андріюк.
Зоря Рахівщини
Остання зміна сторінки: 30-05-2013 14:07