Прийом громадян Дмитром Андріюком у с. Розтоки

28 травня голова державної адміністрації Дмитро Андріюк провів прийом громадян у с. Розтоки. Під час прийому мешканці села подякували  за сприяння у відбудові та розвитку їхнього населеного пункту. Крім подяк голова РДА отримав і прохання у подальшому сприянні. Так, пан М., звернувся із проханням у завершенні ремонту дороги в ур. Берендей. Більша частина ремонту даної дороги вже проведена, проте для комфортнішого під'їзду до житлових будинків необхідно провести облаштування частини, що залишилась. Дмитро Андріюк доручив заступникам підготувати інформацію про стан та плановані строки завершення ремонтних робіт.

Звернулись мешканці селища і з проханням посприяти у завершенні ремонту в місцевій амбулаторії. Відповідальним особам було доручено в найкоротші терміни вивчити необхідний обсяг робіт та вжити відповідних заходів.

Остання зміна сторінки: 29-05-2013 15:05