"Матерів-героїнь" у районі більшає!

28 травня голова державної адміністрації Дмитро Андріюк від імені Президента України черговий раз привітав жінок району, яким присвоєно почесне звання "Мати-героїня". На зустрічі із поважними жінками керівник району подякував їм за нелегку працю, вкладену у виховання своїх дітей, побажав міцного здоров'я та наснаги у вихованні не менш успішних онуків. З рук голови РДА посвідчення та нагрудні знаки до почесного звання «Мати-героїня» отримали три мешканки с. Видричка - Грапенюк Олена, Мартиш Ганна, Шорбан Олена та жителька с. Луги - Кудрич Олена.

Нагадаємо, що почесне звання присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Остання зміна сторінки: 29-05-2013 15:07