Вручили сертифікати на обладнання комп’ютерних класів

Із закінченням навчального року привітали учнів, випускників, батьків та педагогів заступники голови районної державної адміністрації Валерій Сабов та Юрій Бендак, відвідавши 24 травня, свято Останнього дзвоника у школах № 1 м. Рахів та присілку Добрик.

- Сьогодні у вашому житті відбувається надзвичайно важлива подія. Останній шкільний дзвоник сповістив вам про початок нового шляху. Зараз перед вами відкриті усі двері. Ставте собі найвищі цілі та впевнено досягайте їх, – звернувся до випускників Юрій Бендак.

- Освіта була і залишається пріоритетним напрямком у роботі районної влади, - зазначив перший заступник голови Валерій Сабов.

В цей святковий день Валерій Сабов вручив премії переможцям обласної олімпіади, а заступник голови Юрій Бендак передав директору школи присілку Добрик сертифікат на обладнання комп’ютерного класу.

Додатково інформуємо, що такий самий сертифікат  на обладнання комп’ютерного класу вручив депутат обласної ради Іван Біляк Великобичківській загальноосвітній школі І-ІІ ст. № 3.

Остання зміна сторінки: 26-05-2013 16:21