Відбулася зустріч голови райдержадміністрації з представниками французький компаній

Минулого тижня відбулася робоча зустріч голови райдержадміністрації Дмитра Андріюка з представниками французький компаній «Жеод» міжнародним проектним директором Мартіном Франку та «Кластер-Монтань» координатором проектів Марією Пєтрі.

Обговорили можливість надання послуг Рахівському району в сфері розробки, планування та розвитку чотири сезонного туризму у гірській місцевості, професійного навчання і виховання кадрів, містобудування та архітектури, представлення та просування у всьому світі туризму у відповідному регіоні, просування зеленого туризму.

Очільник району Дмитро Андріюк, подякував пану Франку та Пані Пєтрі за презентацію послуг, які надаються компаніями. Висловив сподівання щодо співпраці, обміну досвідом та навчання.

Остання зміна сторінки: 27-05-2013 12:16