Обласний фестиваль народної творчості румунів Закарпаття "Мерцишор" 2013 відбувся у селі Глибокий Потік

Обласний фестиваль народної творчості румунів Закарпаття "Мерцишор" приймав учасників та гостей 26 травня у с. Глибокий Потік Тячівського району. Всіх присутніх вітали голова Тячівської РДА Іван Бринзяник та заступник, голова організаційного комітету Василь Буга, голова районної ради Михайло Данилюк тощо. Фестиваль відвідали офіційні делегації з прикордонних сіл повіту Марамуреш сусідньої Румунії, заступник губернатора Михайло Попович, голова Рахівської районної державної адміністрації Дмитро Андріюк, представники румунського консульства у Чернівцях, заступник голови обласної ради Михайло Бокоч та інші.

Вже традиційно на святкуванні були відзначені представники громад за активну участь у суспільному житті та відродженні національних традицій. Керівник Тячівського району Іван Бринзяник передав сільській громаді сертифікат на будівництво дитячого садочка на 40 місць. У продовженні офіційної частини було проведено розмову між представниками двох сторін Румунії та України щодо умов підписання угоди про співпрацю та транскордонне співробітництво. Завершив свято концерт самодіяльних румунських колективів Закарпаття та Румунії.

За матеріалами Тячівської РДА

Остання зміна сторінки: 27-05-2013 11:54